Panele dekoracyjne 3D na ścianę


Trójwymiarowe panele poliuretanowe do wnętrz

 

Ścienne panele 3D wykonane są ze sztywnego poliuretanu, nie wymagają dalszej obróbki. Standardowo występują w kolorze piaskowym i są przygotowanie do klejenia oraz malowania farbami akrylowymi i lateksowymi na dowolny kolor.

Dzięki specjalnej fakturze drobnych prążków pokrywających fronty paneli aplikowana farba nie spływa.


W naszej ofercie znajdą Państwo 12 rodzajów paneli trójwymiarowych paneli dekoracyjnych. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą.

Dostępne wzory odnajdą Państwo w zakładce ,,Rodzaje paneli”.

Oferujemy także usługi dodatkowe, takie jak malowanie paneli, flokowanie, pokrycie betonem architektonicznym oraz precyzyjne cięcie. Informacje na ten temat w zakładce Usługi dodatkowe.


W naszej ofercie znajdą Państwo 12 rodzajów paneli trójwymiarowych paneli dekoracyjnych. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą.

Dostępne wzory odnajdą Państwo w zakładce ,,Rodzaje paneli”.

Oferujemy także usługi dodatkowe, takie jak malowanie paneli, flokowanie, pokrycie betonem architektonicznym oraz precyzyjne cięcie. Informacje na ten temat w zakładce Usługi dodatkowe.

ZADZWOŃ 731 338 990

 

Rodzaje dekoracyjnych paneli 3D

Sprawdź wymiary oraz realizacje wybranego panelu. Znajdź własną inspirację do udekorowania ścian kuchni, salonu, sypialni, łazienki, przedpokoju w swoim mieszkaniu.
Panele doskonale maskują nierówności ścian, izolują termicznie i akustycznie. Świetnie sprawdzają się zarówno na dużych i małych przestrzeniach. Elastyczne i łatwe w transporcie. Dzięki nieskomplikowanemu montażowi nie będziesz musiał korzystać z fachowej pomocy. Sam możesz je położyć i czerpać satysfakcje z uzyskanego efektu. Panele chronią ściany przed zabrudzeniem, a same z łatwością dają się wyczyścić wilgotną szmatką. Panele pakowane są pojedynczo, dobrze zabezpieczone do transportu.
 

Specyfikacja techniczna paneli

 • Długość: 50 cm
 • Szerokość: 50 cm
 • Grubość: 2,2 cm
 • Waga: 0,7 kg
 • Powierzchnia: 0,25 m2
 • Ilość płytek na m2: 4
 • Materiał: poliuretan
 
Doświadczono kadra dba, aby na każdym etapie współpracy z naszym przedsiębiorstwem byli Państwo szczególnie zadowoleni. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, bez względu na to czy Państwa realizacja ma 5 m2 czy 500 m2 zawsze, służymy radą i pomocą. Jesteśmy w stanie zaoferować niezwykle atrakcyjną cenę naszych paneli dekoracyjnych 3D przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.
 
 

Zalety produktu

 • produkt lekki, elastyczny, łatwy w transporcie,
 • można malować farbami akrylowymi i lateksowymi,
 • izoluje termicznie i akustycznie,
 • doskonale maskuje nierówności ścian.

Dodatkowe zalety Poliuretanowe panele ścienne są produktem oznaczonym klasą B2, którą stosuje się dla materiałów samo-gasnących. Spełniają więc one wymogi stawiane produktom stosowanym w obiektach użyteczności publicznej.
 
 

Przebieg zamówienia

od produkcji do montażu
1

Złożenie zamówienia

Dzięki wspólnemu kontaktowi ustalamy państwa oczekiwania, co do efektu końcowego.
2

Komplementowanie zamówienia

Produkujemy odpowiednią ilość oczekiwanego produktu.
3

Dostarczenie towaru

Wysyłamy lub dowozimy klientom zamówienie na wskazany adres.
4

Montaż u klienta

Na życzenie klienta montujemy dekoracje zgodnie z oczekiwaniami.
 

Warunki dostawy

Całkowite koszty dostawy w Polsce
Całkowite koszty dostawy w Polsce
Do 22 paneli – 30 zł
UWAGA: jest to moduł, każda następna paczka (22 szt) = 30 zł Istnieje możliwość wysyłki za pobraniem (dodatkowy koszt 10 zł).
Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
 

Szybki montaż

ZRÓB TO SAM!
Paralaksa tła
 
 

Potrzebne do montażu


 • Klej do paneli
 • Farby
 • Emulsja gruntująco- impregnująca – 20 zł/ 5l (wydajność ok.10 m2)
 • Wiadro
 • Szpachelka
 • Folia zabezpieczająca
 • Taśma papierowa
 • Pędzel


Opinie

Jestem bardzo zadowolona..Polecam!!! Wczoraj po południu zamówiłam towar...dziś przed południem towar był u mnie :-) Byłam w szoku,ze tak szybko..Towar zgodny z opisem...dołączona kartka z instrukcja co i jak ..super.. .Dziękuje
Zamówienie już do mnie dotarło! Jestem bardzo zadowolony z produktu jak i z profesjonalnego podejścia do klienta. Bardzo dziękuję za bardzo szybką realizacje! Na pewno polecę Państwa firmę swoim znajomym. :)
Transakcja przebiegła wzorowo. Błyskawiczna i profesjonalna obsługa. Polecam w 100 %.
Super sprzedawca . Super kontakt, czas realizacji i zgodność przedmiotu z opisem. Gorąco wszystkim polecam.
Nasze panele 3D oceniło już 37 osób. Otrzymaliśmy od nich 4.86 pkt. na 5 możliwych.
 

Pytania i odpowiedzi

Czy Panele 3D są produkowane w Polsce?


Tak. Produkt powstaje w całości w Polsce. Wieloletnie doświadczenie firmy w zakresie produkcji elementów dekoracyjnych (początkowo do płytek ceramicznych) pozwoliło na zaprojektowanie, wykonanie oprzyrządowania i uruchomienie produkcji Paneli 3D.

Z jakiego materiału zostały wykonane?


Panele 3D to marka wykorzystująca nowoczesne materiały i zaawansowane metody produkcji. Do wytworzenia Paneli stosujemy spieniony, utwardzony, samo gasnący poliuretan. Dzięki temu nowoczesnemu materiałowi panele są sztywne, twarde i jednocześnie lekkie. Co finalnie przekłada się na łatwość montażu.

W jakim kolorze występują panele?


Do dyspozycji klienta pozostawiamy panele w kolorze białym bądź piaskowym. Kolor stanowi bazę pod farbę właściwą - jest swego rodzaju gruntem idealnie nadającym się do pomalowania na dowolny kolor po ułożeniu paneli na ścianie.

Jak panele są pakowane, czy mogę kupić 1 szt.?


Panele pakowane są pojedynczo - w opakowanie kartonowe, dodatkowo każdy panel 3D jest zabezpieczony, wewnątrz opakowania, w rękaw piankowy, który chroni go przed uszkodzeniami podczas transportu. W wypadku zakupu większej ilości paneli - zostaną zapakowane w opakowania zbiorcze (kartony wygodne do przenoszenia, wyposażone w "uszy", mieszczące po 22 szt. paneli).

Ile paneli 3D mieści się na palecie typu EURO?


W wypadku dużych zamówień, opakowania zbiorcze zostaną umieszczone na palecie EURO. Paleta mieści 6 opakowań zbiorczych, co pozwala przetransportować do 132 szt. Paneli 3D.

Jak poprawnie należy wykonać montaż Paneli 3d?


Panele zostały przygotowane w taki sposób, aby możliwie ułatwić prace montażowe. Producent dostarcza wraz z każdym panelem instrukcję montażu w następujących językach: PL, GB, D, F, RUS, NL.

Jak powinna być przygotowana ściana przed ułożeniem paneli dekoracyjnych?


Ściana powinna być wysezonowana - w pełni sucha. Wolna od luźnych tynków i odpadających starych powłok malarskich. Zalecamy ścianę zagruntować celem wyrównania chłonności powierzchni. Montaż powinien odbywać się tylko na prostej ścianie. Konstrukcja ściany nie musi zostać szczególnie przygotowana (nośność) panele są niezwykle lekkie (0,8 kg/1 szt.) dzięki temu można je układać na dowolną powierzchnię - w przeciwieństwie do paneli wykonanych z gipsu, gdzie producent zaleca wzmocnienie konstrukcji ściany, aby wytrzymała znaczne obciążenie.

Jaką metoda należy nakładać farbę?


Najlepszy efekt uzyskamy nakładając farbę metoda natryskową, jednak z uwagi na ograniczoną dostępność narzędzi niezbędnych do malowania metoda natryskową polecamy stosowanie wałka o długim włosie.

Jak uzyskać dwubarwny efekt, prezentowany w inspiracjach?


Na pomalowane panele (wyschnięte) za pomocą wałka z krótkim włosem można swobodnie nanieść na najbardziej wystające elementy dowolny inny kolor. Wałek powinien być ledwo nasączony farbą - aby nie spływała. Opisany efekt można uzyskać tylko na niektórych panelach. np: Circle, Ramp, Brick.

W jaki sposób w przyszłości pielęgnować ścianę udekorowaną Panelami?


Zalecamy użycie suchej ściereczki bawełnianej lub miotełki do kurzu.

Docinanie paneli przez producenta?


Świadczymy usługę precyzyjnego docinania paneli na wskazany przez klienta wymiar. Usługa jest dodatkowo płatna, precyzyjne docięcie paneli daje gwarancję idealnego pasowania. Panele docięte i pomalowane są gotowe do montażu już po rozpakowaniu.

Ile paneli 3d będę potrzebował do wyłożenia ściany?


Jeden panel 3D to 0,25m2, na jeden metr kwadratowy przypadają 4 szt. paneli 3D. Jeśli mają Państwo kłopoty z obliczeniem potrzebnej ilości paneli (z uwzględnieniem paneli na docięcie) - prosimy o przesłanie zapytania z podaniem wymiarów ściany. Nasi pracownicy obliczą niezbędną ilość paneli.

Czy panele 3d docieplają pomieszczenie?


Tak. Poliuretan posiada świetne właściwości docieplające. Jest używany jako jeden z najlepszych izolatorów cieplnych w budownictwie. Jest blisko dwukrotnie lepszym izolatorem termicznym od styropianu i blisko trzykrotnie lepiej sprawdza się niż wełna mineralna.

Czy panel jest pusty w środku (wydmuszka)?


Nie. Oferowane przez nas panele 3D są wypełnione w całym przekroju strukturą komórkową - sztywnym poliuretanem. Oferowany produkt jest najwyższej jakości.

Jaki wymiar ma panel?


Panele oferujemy w wymiarze 50x50 cm, czyli jeden panel to 0,25m2.

Jaka jest grubość panelu trójwymiarowego?


W zależności od wybranego wzoru grubość dekoracji waha się od 12 do 37mm. Wzór jest mocno przestrzenny.

Ile waży jeden panel?


Waga jednego panelu dekoracyjnego to około 0,8 kg! Jest to zasługą zastosowanej technologii wytwarzania, która dzięki wykorzystaniu komorowego poliuretanu pozwala uzyskać tak niewielką wagę. Dla porównania panele wykonane z gipsu ważą kilkukrotnie więcej (nawet 10 kg!)

Ile waży opakowanie zbiorcze, czy poradzę sobie z wniesieniem paneli na piętro?


Dzięki komorowej budowie paneli 3D - są niezwykle lekkie - opakowanie zbiorcze (22 panele) to waga ~20 kg. Dzięki zastosowanym kartonom zbiorczym wyposażonym w uchwytu jest to proste.

Ile waży paleta EURO z 132 szt. paneli?


Waga palety to ~140 kg.

Jakiego kleju należy użyć do poprawnego montażu paneli?


Do montażu paneli 3d należy użyć kleju marki DEN BRAVEN Unifix oryginal biały (Polymer). Klej został sprawdzony na wielu powierzchniach przez producenta i użycie tego produktu daje gwarancję poprawnego montażu paneli 3D.

Jakimi farbami mogę pomalować ścianę wykonaną z paneli 3d?


Zalecamy stosowanie farb do ścian (do wnętrz pomieszczeń). Idealnie sprawdzą się farby winylowe, akrylowe, lateksowe i akrylowo-lateksowe. Nie należy stosować farb opartych na agresywnych rozpuszczalnikach (olejne, ftalowe, silikonowe).

Jak docinać panele ścienne podczas montażu?


W związku z komorową budową wnętrza panelu, daje się go z łatwością docinać zwykłym nożem do tapet (zalecamy szerokie ostrze 18 mm - aby pewniej przeprowadzić cięcie).

Chciałbym panele ułożyć na suficie - czy istnieje taka możliwość?


Panele 3d zostały przygotowane z uwzględnieniem możliwości dekorowania sufitu. Są lekkie i łatwe w montażu. Montaż na suficie odbywa się zgodnie z zaleceniami dotyczącymi montażu na ścianie.

Czy mogę zamówić już pomalowane Panele 3D?


Tak. W ofercie mamy usługę malowania paneli realizowaną na specjalne zamówienie - wystarczy wybrać kolor z palety NCS. Zajmiemy się zakupem farby, naniesieniem powłoki. Farba zostanie naniesiona w sposób profesjonalny metodą natryskową. Resztkę farby odeślemy. Usługa malowania jest dodatkowo rozliczana (w zależności od wybranej farby). Należy pamiętać, że kupując panele pomalowane nie ma możliwości zamaskowania łączeń paneli bez ponownego malowania ściany.

Panele okryte pluszem?


W ofercie posiadamy usługę pokrywania paneli 3D pluszem. Miękkim materiałem, bardzo miłym w dotyku. Flokowanie stanowi ostateczną powlokę dla panelu. Każdy panel może zostać pokryty pluszem. Usługa jest dodatkowo płatna i nieznacznie wydłuża termin realizacji. tać, że kupując panele pomalowane nie ma możliwości zamaskowania łączeń paneli bez ponownego malowania ściany.

Czy panele 3D wygłuszają pomieszczenie?


Tak. W związku z użytym materiałem - panele 3D mają znakomite właściwości wygłuszające pomieszczenie.

Ile razy należy pokryć farbą dany panel?


W zależności od wybranego koloru i rodzaju farby (niektóre farby kryją lepiej, niektóre gorzej). W większości wypadków wystarczy jedno malowanie w wypadku kolorów intensywnych bądź specyficznych zalecamy pomalować panele dwukrotnie. Należy unikać nadmiaru farby, która nałożona w warstwie ponad standardowej może negatywnie wpłynąć na powłokę panelu (na przykład zalewając prążki i tym samym pogarszając aspekt wizualny dekoracji). Użycie w nadmiarze farby może spowodować ponadstandardowe uwidocznienie się łączeń paneli - spowodowane jest to kurczeniem się farby - która została użyta w nadmiarze.